Close
Faqja 11 prej 78 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 3871 gjithsej

Forumi: Problematika shqiptare

Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithė shqiptarėt, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Kush dhe pse e sulmon Gjergj Kastriotin dhe Nene Terezen

  Hapur nga Darius, 04-12-2014 15:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 19,520
  09-02-2019, 02:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj krimit te organizuar

  Hapur nga Brari, 10-09-2002 09:14
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  lazarat
  • Pėrgjigje: 171
  • Lexime: 77,452
  17-09-2017, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Kriza energjitike nė Shqipėri!

  Hapur nga ClaY_MorE, 09-01-2007 14:44
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 65,265
  04-02-2016, 02:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: A duhet tė hyje Shqipėria nė BE ?

  Hapur nga Eni, 06-08-2002 07:14
  36 Faqe
  1 2 3 ... 36
  • Pėrgjigje: 700
  • Lexime: 149,348
  22-06-2015, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Lufta ndaj mjedisit nė Shqipėri

  Hapur nga Edvin83, 13-05-2009 12:05
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 409
  • Lexime: 161,780
  20-12-2012, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 478
  11-09-2013, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 603
  09-09-2013, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,050
  08-09-2013, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 689
  06-09-2013, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Opinione nga Kimete Berisha.

  Hapur nga benseven11, 23-08-2013 18:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 12,364
  06-09-2013, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Kimete Berisha,I varur nė “Shtėpinė e Verdhė”

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
  •  
  •  
 3. Lėvizur: Kimete Berisha Berisha tė ēon te Rama

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 4. Lėvizur: Kimete Berisha Humbja ėshtė ndryshimi!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 5. Lėvizur: Kimete Berisha,Dashuria e rreme pėr Amerikėn!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 6. Lėvizur: Kimete Berisha Kosova shet “pafajėsi”

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 7. Lėvizur: Kimete Berisha Nuk e mundi Edi Rama. E mundi seksi!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 8. Lėvizur: Kimete Berisha Miss Sixty

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 9. Lėvizur: Kimete Berisha Tarzani i Tiranės

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 10. Lėvizur: Kimete Berisha Amazonat e Baksit

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 11. Lėvizur: Kimete Berisha Jozha i vogėl – Rama i madh!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 12. Lėvizur: Kimete Berisha,Djalli vjen duke kėnduar!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 13. Lėvizur: Kimete Berisha, Frika nga Shqipėria

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 14. Lėvizur: Kimete Berisha Osman Aga!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 15. Lėvizur: Kimete Berisha Spinaqi i Enverit

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
 16. Lėvizur: Kimete Berisha Ushtria e kujt? E Dolores Ibarrurit!

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:18
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 629
  03-09-2013, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 763
  02-09-2013, 17:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 774
  01-09-2013, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 827
  31-08-2013, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  30-08-2013, 20:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 751
  30-08-2013, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 404
  29-08-2013, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Cool britmat i nje idealisti

  Hapur nga par, 29-08-2013 08:06
  arsimor, ekonomik, intelektual, kulturor, revulicion
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 601
  29-08-2013, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Shqipėria, kjo federatė fshatarėsh?!

  Hapur nga Reschen, 21-01-2014 13:17
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 792
  28-08-2013, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  27-08-2013, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 450
  26-08-2013, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,259
  25-08-2013, 23:55 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lėvizur: Talibani shqiptar!-Kimete Berisha

  Hapur nga benseven11, 06-09-2013 20:35
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,455
  19-08-2013, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Lėvizur: Pse kaq zhurmė pėr Xhaminė e Madhe?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 26-07-2013 03:12
  •  
  •  
 21. Nasip Naco , interviste mė 6 Mars 2013

  Hapur nga Brari, 14-08-2013 19:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  14-08-2013, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Lėvizur: Fadil Lushi:

  Hapur nga fadil lushi, 26-08-2013 20:52
  •  
  •  
 23. Vendosa te behem Grek

  Hapur nga prenceedi, 13-08-2013 13:07
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 852
  13-08-2013, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Enveristet ankohen..

  Hapur nga Brari, 12-08-2013 03:58
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 942
  12-08-2013, 22:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Edhe unė e vrava gruan time

  Hapur nga Akili-A, 06-08-2013 07:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 3,198
  08-08-2013, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lėvizur: Fadil Lushi:Perpjekjet..,

  Hapur nga fadil lushi, 26-08-2013 20:52
  •  
  •  
 27. Lėvizur: Vazhdojne ofendimet e hoxhes ndaj Kombit Shqiptar

  Hapur nga prenceedi, 03-08-2013 12:11
  •  
  •  
 28. Lėvizur: Fadil Lushi: Nje binom..,

  Hapur nga fadil lushi, 26-08-2013 20:52
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 646
  02-08-2013, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 551
  29-07-2013, 16:04 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shkodėr, rrugėt mes mbeturinave

  Hapur nga TilVolioR, 25-07-2013 07:53
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,812
  26-07-2013, 03:39 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 78 FillimFillim ... 9101112132161 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •