Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10622 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 25,957
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,449
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,510
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,348
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 43,764
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 53,338
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 102,484
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 31,002
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 28,929
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,115
  25-11-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,113
  03-11-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  28-10-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 484
  27-10-2020, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 362
  26-10-2020, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 495
  13-10-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  02-10-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 825
  19-09-2020, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 733
  04-09-2020, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  28-08-2020, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 832
  16-08-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 579
  09-08-2020, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 639
  07-08-2020, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  23-07-2020, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 767
  22-07-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 786
  12-07-2020, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 664
  09-07-2020, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 804
  07-07-2020, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 731
  30-06-2020, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 985
  19-06-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,173
  30-05-2020, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 12:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,690
  26-05-2020, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  09-05-2020, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,269
  07-05-2020, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 807
  06-05-2020, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 928
  01-05-2020, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 948
  17-04-2020, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 06:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,393
  31-03-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,275
  23-03-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 16:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,012
  21-03-2020, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,404
  18-03-2020, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,103
  13-03-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,148
  06-03-2020, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,217
  04-03-2020, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 08:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,247
  17-02-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 02:28
  •  
  •  
 9. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,082
  19-01-2020, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,202
  14-01-2020, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,170
  27-12-2019, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,438
  25-12-2019, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,862
  24-12-2019, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 05:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,121
  21-12-2019, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,293
  25-11-2019, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,098
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,649
  12-10-2019, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,740
  05-10-2019, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  16-09-2019, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •