Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10608 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 20,491
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,426
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 33,358
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 23,632
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 38,612
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 47,748
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 92,094
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 27,391
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 25,434
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 283
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 335
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 292
  09-07-2020, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 332
  07-07-2020, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 391
  30-06-2020, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 489
  19-06-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 08:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,148
  30-05-2020, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 11:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 780
  26-05-2020, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  09-05-2020, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 796
  07-05-2020, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 379
  06-05-2020, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 503
  01-05-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 515
  17-04-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 838
  31-03-2020, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 804
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 556
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 891
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 728
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 731
  06-03-2020, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,633
  04-03-2020, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 829
  17-02-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 01:28
  •  
  •  
 7. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 654
  19-01-2020, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 736
  14-01-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,598
  27-12-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,827
  25-12-2019, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,328
  24-12-2019, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 04:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 673
  21-12-2019, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 878
  25-11-2019, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 792
  14-11-2019, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,269
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,042
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,050
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,258
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,173
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,108
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,055
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,016
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,068
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,182
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,060
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,101
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,373
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,280
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,381
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •