Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10615 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 21,975
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,986
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 34,690
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 24,644
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 39,987
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 49,289
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 94,882
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 28,303
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 26,323
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 378
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 423
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 425
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 544
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 342
  09-08-2020, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  07-08-2020, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 514
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 489
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 519
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 445
  09-07-2020, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 513
  07-07-2020, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 556
  30-06-2020, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 686
  19-06-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 08:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,623
  30-05-2020, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 11:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,443
  26-05-2020, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  09-05-2020, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 978
  07-05-2020, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 522
  06-05-2020, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 672
  01-05-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 673
  17-04-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,108
  31-03-2020, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,015
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 756
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,084
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 901
  06-03-2020, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,854
  04-03-2020, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 995
  17-02-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 01:28
  •  
  •  
 7. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  19-01-2020, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 918
  14-01-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,810
  27-12-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,073
  25-12-2019, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,532
  24-12-2019, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 04:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 858
  21-12-2019, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,041
  25-11-2019, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 918
  14-11-2019, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,377
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,472
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,216
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,251
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,463
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,332
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,235
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,170
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,158
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •