Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10622 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 25,922
  24-01-2020, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,437
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 38,480
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 27,310
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 43,734
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 53,309
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 102,428
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 30,978
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 28,907
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,101
  25-11-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,101
  03-11-2020, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 625
  28-10-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 483
  27-10-2020, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 10:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 361
  26-10-2020, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 495
  13-10-2020, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  02-10-2020, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 822
  19-09-2020, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 732
  04-09-2020, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 667
  28-08-2020, 06:21 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 832
  16-08-2020, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 576
  09-08-2020, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 638
  07-08-2020, 02:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 769
  23-07-2020, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 765
  22-07-2020, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  12-07-2020, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  09-07-2020, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  07-07-2020, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 731
  30-06-2020, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 985
  19-06-2020, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 09:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,171
  30-05-2020, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 12:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,689
  26-05-2020, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 889
  09-05-2020, 03:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,267
  07-05-2020, 05:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 807
  06-05-2020, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 927
  01-05-2020, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 947
  17-04-2020, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 06:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,390
  31-03-2020, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,274
  23-03-2020, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 16:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,012
  21-03-2020, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,403
  18-03-2020, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,103
  13-03-2020, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,147
  06-03-2020, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,214
  04-03-2020, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 08:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,247
  17-02-2020, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 02:28
  •  
  •  
 9. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,081
  19-01-2020, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,200
  14-01-2020, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,168
  27-12-2019, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,434
  25-12-2019, 17:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,861
  24-12-2019, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 05:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,118
  21-12-2019, 06:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,290
  25-11-2019, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,096
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,648
  12-10-2019, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,739
  05-10-2019, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,460
  16-09-2019, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •