Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  16,416
Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10859 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Albanistan: 83 mijė vota tė pavlefshme nė zgjedhje

  Hapur nga Albo, 27-04-2021 09:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 306
  03-05-2021, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  30-04-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 316
  27-04-2021, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 253
  10-05-2021, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,779
  22-08-2002, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 737
  02-07-2009, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,594
  15-09-2008, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  07-01-2012, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,344
  24-06-2008, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 839
  27-02-2013, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 1. "Aleanca Kuq e Zi" parti turke!?

  Hapur nga DYDRINAS, 11-02-2012 18:36
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 21,271
  03-01-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Amnesty International" kėrkon gjykimin e Bushit

  Hapur nga Disa, 10-11-2010 17:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,489
  20-11-2010, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Amnisti" albanian !

  Hapur nga Nga Jugu, 23-05-2002 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,620
  06-07-2002, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Anastas Angjeli, mik i armiqve te Shqiperise"

  Hapur nga vlora, 09-05-2002 21:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,206
  12-05-2002, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 953
  23-07-2008, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,688
  27-03-2015, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Camet", debate mes PDU-se dhe PBDNJ-se

  Hapur nga Edvin83, 24-12-2009 16:04
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,743
  06-02-2010, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 748
  01-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,257
  05-09-2005, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Emri i Nanos, nė kontrabandė"

  Hapur nga PLaku-i-Detit, 08-08-2004 07:39
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,558
  01-07-2005, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,525
  31-07-2005, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,436
  27-06-2005, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,156
  20-05-2002, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,371
  25-10-2008, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,740
  18-05-2007, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 7. "Grabitėsit e bankės, kosovarė"

  Hapur nga mani, 11-08-2005 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,641
  13-08-2005, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 8. "Greqia, kujdes me minoritetin shqiptar"

  Hapur nga Humdinger, 19-10-2006 04:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 923
  19-10-2006, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "identiteti Im Shqiptar"

  Hapur nga klodi1, 13-03-2011 09:21
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,765
  16-03-2011, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,215
  11-04-2011, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,567
  10-03-2018, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Invazioni” rus ne Ballkan dhe Mali i Zi

  Hapur nga DYDRINAS, 06-12-2006 14:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,255
  07-12-2006, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: "Invazioni” rus ne Ballkan dhe Mali i Zi

  Hapur nga DYDRINAS, 04-09-2007 23:50
  •  
  •  
 12. "Jeni Nje Shpifes I Ulet Zoti Berisha"

  Hapur nga Shijaksi-London, 02-02-2003 09:31
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 6,874
  20-05-2003, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. "Ju tregoj dosjet e korrupsionit"

  Hapur nga Genti^Itali, 26-09-2005 06:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,631
  29-09-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,280
  23-08-2012, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Kathimerini": Rama, me rrėnjė vllehe

  Hapur nga shigjeta, 09-03-2012 21:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 8,795
  21-03-2012, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 6,219
  26-12-2012, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 860
  02-01-2016, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 859
  27-12-2006, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,221
  10-03-2008, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Lista e zeze ekonomike e ShBA"

  Hapur nga Sokoli, 04-07-2002 13:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,501
  05-07-2002, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 808
  16-12-2006, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,262
  23-12-2003, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 711
  14-02-2005, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. "Mėkatet e Berishės", libėr nė anglisht

  Hapur nga Shijaksi-London, 24-01-2007 06:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 6,201
  10-03-2007, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. "Mengjesi i ri", zeri i shqipetareve ne Itali

  Hapur nga Shanon, 11-01-2003 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,197
  13-01-2003, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •