Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  16,844
Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10860 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Albanistan: 83 mijė vota tė pavlefshme nė zgjedhje

  Hapur nga Albo, 27-04-2021 09:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 326
  03-05-2021, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 336
  27-04-2021, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 273
  10-05-2021, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  30-04-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Beteja per Tiranen: Lulzim Basha perballe Edi Rama

  Hapur nga RAPTILOID, 25-02-2011 13:57
  164 Faqe
  1 2 3 ... 164
  • Pėrgjigje: 3,271
  • Lexime: 226,432
  12-09-2011, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Reagimet tuaja mbi demostratat e opozites shqiptare

  Hapur nga Brari, 19-01-2011 05:13
  110 Faqe
  1 2 3 ... 110
  • Pėrgjigje: 2,191
  • Lexime: 167,664
  10-02-2011, 10:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1,791
  • Lexime: 277,892
  29-07-2010, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Veriu i Kosovės, plagosen 4 ushtarė tė KFOR-it

  Hapur nga projekti21_dk, 25-07-2011 16:02
  77 Faqe
  1 2 3 ... 77
  • Pėrgjigje: 1,534
  • Lexime: 118,354
  01-06-2012, 19:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1,385
  • Lexime: 125,194
  07-10-2011, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1,105
  • Lexime: 105,500
  13-02-2012, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Behgjet Pacolli, President i ri i Kosovės

  Hapur nga Prishtina.C, 14-02-2011 14:31
  55 Faqe
  1 2 3 ... 55
  • Pėrgjigje: 1,093
  • Lexime: 111,426
  29-03-2011, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Socialistėt i japin fund grevės sė urisė

  Hapur nga shigjeta, 28-04-2010 19:43
  54 Faqe
  1 2 3 ... 54
  • Pėrgjigje: 1,065
  • Lexime: 86,372
  13-12-2010, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1,058
  • Lexime: 94,015
  19-10-2011, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Fletėarresti pėr Fatmir Limaj, akuzohet pėr krime lufte

  Hapur nga Nice_Boy, 28-04-2010 11:22
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,018
  • Lexime: 113,983
  12-04-2012, 17:24 Shko tek mesazhi i fundit
 7. "Skandali Pango": Gjykata denon "Top Channel" me 450,00 euro

  Hapur nga digital, 04-03-2009 15:50
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,004
  • Lexime: 121,154
  22-09-2011, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 920
  • Lexime: 94,420
  06-01-2013, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 861
  • Lexime: 39,659
  07-01-2014, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 846
  • Lexime: 46,725
  25-09-2013, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Rama: Jo dialogut, Po protestave nė gjithė vendin

  Hapur nga DYDRINAS, 01-11-2009 09:58
  41 Faqe
  1 2 3 ... 41
  • Pėrgjigje: 819
  • Lexime: 76,977
  09-03-2010, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Zgjedhjet parlamentare 2014 ne Kosove

  Hapur nga Antiproanti, 07-05-2014 10:44
  40 Faqe
  1 2 3 ... 40
  • Pėrgjigje: 787
  • Lexime: 55,280
  30-06-2014, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Vetėvendosja proteston dhunshėm kundėr planit tė Ahtisarit

  Hapur nga Alienated, 07-12-2006 13:47
  39 Faqe
  1 2 3 ... 39
  • Pėrgjigje: 769
  • Lexime: 57,892
  02-01-2008, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 761
  • Lexime: 65,878
  16-02-2012, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 759
  • Lexime: 57,539
  17-01-2013, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Autostrada Durrės-Kukės mbaron ne qershor 2009

  Hapur nga ganoid, 11-12-2003 09:12
  37 Faqe
  1 2 3 ... 37
  • Pėrgjigje: 739
  • Lexime: 268,575
  02-08-2010, 18:05 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs down Nėnshkruhet marėveshja Kosovė-Serbi

  Hapur nga PLAKU, 27-01-2012 21:51
  35 Faqe
  1 2 3 ... 35
  • Pėrgjigje: 693
  • Lexime: 52,025
  08-01-2013, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pėrmbytje tė medha nė Shkodėr e mbarė Shqipėrinė

  Hapur nga juanito02, 02-12-2010 08:27
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 669
  • Lexime: 59,455
  23-10-2011, 07:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 660
  • Lexime: 62,884
  07-08-2013, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Hetimet e Kryeprokurorisė pėr tragjedinė e Gėrdecit

  Hapur nga RaPSouL, 19-03-2008 11:08
  32 Faqe
  1 2 3 ... 32
  • Pėrgjigje: 625
  • Lexime: 60,487
  07-07-2009, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 15. Shkėlqimi dhe rėnia e shokut Nano

  Hapur nga Albo, 07-04-2003 11:25
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 571
  • Lexime: 92,603
  20-09-2007, 11:46 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Protestė kundėr kishės nė Kala tė Shkupit

  Hapur nga ismani, 11-02-2011 08:09
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 565
  • Lexime: 46,451
  15-07-2011, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rama rizgjidhet kryetar i bashkisė sė Tiranės

  Hapur nga Humdinger, 30-09-2006 05:26
  29 Faqe
  1 2 3 ... 29
  • Pėrgjigje: 564
  • Lexime: 60,786
  27-07-2007, 23:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 539
  • Lexime: 100,777
  01-06-2012, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Presidenti Bush viziton Shqipėrinė

  Hapur nga KastroZiso99, 24-04-2007 19:13
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 532
  • Lexime: 48,807
  16-07-2007, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Komentimi i gares per Tiranen, Basha vs Rama

  Hapur nga BlueBaron, 12-05-2011 12:44
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 503
  • Lexime: 30,456
  20-05-2011, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
 20. "Nano Ik", protesta sėrrisht nė Bruksel

  Hapur nga Asteroid, 07-02-2004 11:16
  26 Faqe
  1 2 3 ... 26
  • Pėrgjigje: 500
  • Lexime: 47,882
  02-05-2004, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 485
  • Lexime: 54,166
  07-01-2016, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: A duhet tė japė dorėheqjen kryeministri Berisha?

  Hapur nga altruisti_ek84, 18-03-2008 07:17
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 479
  • Lexime: 33,164
  02-07-2008, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Perfundoi gjykimi nė Hagė i Limajt, Balajt dhe Musliut

  Hapur nga Arb, 26-06-2003 14:14
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 470
  • Lexime: 64,674
  05-08-2006, 18:56 Shko tek mesazhi i fundit
 23. 3 nėntor 2013: Dita e zgjedhjeve lokale nė Kosovė

  Hapur nga Mbinjeriu, 25-09-2013 00:02
  24 Faqe
  1 2 3 ... 24
  • Pėrgjigje: 462
  • Lexime: 39,900
  07-01-2014, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Qėndrimi zyrtar i shteteve tė huaja mbi pavarėsinė e Kosovės

  Hapur nga MaDaBeR, 17-02-2008 17:51
  23 Faqe
  1 2 3 ... 23
  • Pėrgjigje: 456
  • Lexime: 67,352
  13-08-2014, 22:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 455
  • Lexime: 43,105
  15-01-2012, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lėvizur: Protestė masive kundėr ndalimit tė shamisė ne shkolla

  Hapur nga gimche, 21-06-2010 13:00
  •  
  •  
 26. Himarė, bie nė humnerė autobusi, 13 te vdekur dhe 25 te plagosur

  Hapur nga Brari, 21-05-2012 10:58
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 437
  • Lexime: 34,452
  15-06-2012, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 432
  • Lexime: 75,643
  02-08-2009, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Akuza ndaj kryebashkiakut Rama

  Hapur nga Vinny_T, 08-01-2003 09:28
  22 Faqe
  1 2 3 ... 22
  • Pėrgjigje: 426
  • Lexime: 41,595
  11-05-2003, 16:57 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Greqia u jep shtetėsinė minoritarėve

  Hapur nga DYDRINAS, 07-11-2006 13:40
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 411
  • Lexime: 42,064
  12-03-2008, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Lėvizur: Cili ėshtė misioni i lėvizjes Vetėvendosje nė Kosovė?

  Hapur nga Qendi, 12-04-2012 16:24
  •  
  •  
 30. Ramush Haradinaj ne lufte kunder islamisteve

  Hapur nga Antiproanti, 26-12-2013 21:51
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 398
  • Lexime: 40,455
  31-01-2014, 06:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 395
  • Lexime: 48,136
  29-03-2012, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 391
  • Lexime: 70,340
  03-02-2014, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 390
  • Lexime: 26,986
  21-02-2013, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 389
  • Lexime: 98,710
  31-05-2008, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •