Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  42,424
Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10902 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 380
  11-07-2021, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 307
  04-07-2021, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Kosovė: Memli Krasniqi zgjidhet kryetar i ri i PDK-sė

  Hapur nga Albo, 03-07-2021 23:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 273
  04-07-2021, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,304
  03-07-2021, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  22-07-2021, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  14-07-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 197
  11-07-2021, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 173
  06-07-2021, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  04-07-2021, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 99
  04-07-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Sondazh Sondazh: Berisha: OK varrezave tė ushtarėve grekė

  Hapur nga brooklyn2007, 19-10-2008 03:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 14,620
  03-07-2021, 23:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 333
  03-07-2021, 23:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 352
  29-06-2021, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 252
  24-06-2021, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kembanat e Drejtesise bien per Mekataret

  Hapur nga pirro2020, 16-06-2021 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 231
  16-06-2021, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Parlamenti shkarkon Presidentin Ilir Meta

  Hapur nga Neteorm, 03-07-2021 23:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 254
  09-06-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 416
  07-06-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Neteorm, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,660
  07-06-2021, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 238
  06-06-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  05-06-2021, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  05-06-2021, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 276
  02-06-2021, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 1,309
  01-06-2021, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 289
  01-06-2021, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 341
  01-06-2021, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pesė rreziqet e mandatit tė tretė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 27-05-2021 04:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 659
  31-05-2021, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 524
  29-05-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,294
  21-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ramizmi si debilizim i shoqėrisė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 20-05-2021 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  20-05-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 611
  19-05-2021, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 431
  17-05-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 349
  10-05-2021, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •