Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  45,334
Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10903 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 473
  11-07-2021, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 374
  04-07-2021, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Kosovė: Memli Krasniqi zgjidhet kryetar i ri i PDK-sė

  Hapur nga Albo, 03-07-2021 23:19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 343
  04-07-2021, 00:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,405
  03-07-2021, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 1,503
  01-08-2021, 00:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 172
  22-07-2021, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 266
  14-07-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 227
  11-07-2021, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  06-07-2021, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  04-07-2021, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 139
  04-07-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Berisha: OK varrezave tė ushtarėve grekė

  Hapur nga brooklyn2007, 19-10-2008 03:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 118
  • Lexime: 14,674
  03-07-2021, 23:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 369
  03-07-2021, 23:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 397
  29-06-2021, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 292
  24-06-2021, 08:39 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kembanat e Drejtesise bien per Mekataret

  Hapur nga pirro2020, 16-06-2021 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 279
  16-06-2021, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Parlamenti shkarkon Presidentin Ilir Meta

  Hapur nga Neteorm, 03-07-2021 23:08
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 290
  09-06-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 459
  07-06-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Neteorm, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,697
  07-06-2021, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 273
  06-06-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 324
  05-06-2021, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 334
  05-06-2021, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 323
  02-06-2021, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 320
  01-06-2021, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 383
  01-06-2021, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pesė rreziqet e mandatit tė tretė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 27-05-2021 04:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 710
  31-05-2021, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 566
  29-05-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,346
  21-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ramizmi si debilizim i shoqėrisė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 20-05-2021 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 401
  20-05-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 652
  19-05-2021, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 463
  17-05-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 219 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •