Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  26,900
Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10879 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 736
  10-05-2021, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Albanistan: 83 mijė vota tė pavlefshme nė zgjedhje

  Hapur nga Albo, 27-04-2021 09:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 801
  03-05-2021, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 606
  30-04-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 778
  27-04-2021, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kembanat e Drejtesise bien per Mekataret

  Hapur nga pirro2020, 16-06-2021 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 116
  16-06-2021, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 162
  13-06-2021, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Parlamenti shkarkon Presidentin Ilir Meta

  Hapur nga Neteorm, 09-06-2021 09:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 195
  09-06-2021, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  09-06-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 276
  07-06-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Neteorm, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,546
  07-06-2021, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Berisha: OK varrezave tė ushtarėve grekė

  Hapur nga brooklyn2007, 19-10-2008 03:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 14,400
  06-06-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  06-06-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 191
  05-06-2021, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  05-06-2021, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 172
  02-06-2021, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 1,147
  01-06-2021, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 185
  01-06-2021, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 235
  01-06-2021, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pesė rreziqet e mandatit tė tretė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 27-05-2021 04:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 518
  31-05-2021, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 382
  29-05-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,190
  21-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ramizmi si debilizim i shoqėrisė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 20-05-2021 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 252
  20-05-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 499
  19-05-2021, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 320
  17-05-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  10-05-2021, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 240
  10-05-2021, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  10-05-2021, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  10-05-2021, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 183
  10-05-2021, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 256
  09-05-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 188
  08-05-2021, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 321
  06-05-2021, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 402
  06-05-2021, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 381
  05-05-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 285
  05-05-2021, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Elbasan: Blinte vota pėr socialistėt, vritet Pjerin Xhuvani

  Hapur nga Albo, 21-04-2021 10:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 647
  05-05-2021, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •