Close
Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11438 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,535
  31-10-2023, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 10,179
  11-10-2023, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,049
  25-09-2023, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 12,514
  07-04-2023, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 3,418
  05-12-2023, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  05-12-2023, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,658
  01-12-2023, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 600
  28-11-2023, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Zhduket Ervis Martinaj, koka e lojrave tė fatit nė Shqipėri

  Hapur nga Albo, 06-09-2022 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 2,723
  24-11-2023, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 184
  • Lexime: 39,029
  22-11-2023, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Aprčs moi, le déluge"

  Hapur nga pirro2020, 16-11-2023 04:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  16-11-2023, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,769
  14-11-2023, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 719
  10-11-2023, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 383
  08-11-2023, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 740
  05-11-2023, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,195
  01-11-2023, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,232
  01-11-2023, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 525
  17-10-2023, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,879
  17-10-2023, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 635
  16-10-2023, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 723
  13-10-2023, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,321
  11-10-2023, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,891
  05-10-2023, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,559
  04-10-2023, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •