Close
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10608 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 20,505
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,433
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 33,384
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 23,638
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 38,620
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 47,780
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 92,128
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 27,397
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 25,438
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 301
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 292
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 295
  09-07-2020, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 337
  07-07-2020, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 395
  30-06-2020, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 493
  19-06-2020, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Shembet Teatri Kombėtar

  Hapur nga Ingenuous, 17-05-2020 08:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,161
  30-05-2020, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 11:49
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 790
  26-05-2020, 02:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 553
  09-05-2020, 02:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 799
  07-05-2020, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  06-05-2020, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 508
  01-05-2020, 18:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 520
  17-04-2020, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 850
  31-03-2020, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 807
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 566
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 894
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 732
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 736
  06-03-2020, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,635
  04-03-2020, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 831
  17-02-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 01:28
  •  
  •  
 7. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  19-01-2020, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 740
  14-01-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,603
  27-12-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,830
  25-12-2019, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,331
  24-12-2019, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 04:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 676
  21-12-2019, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 882
  25-11-2019, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 797
  14-11-2019, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,214
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,275
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,045
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,053
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,262
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,176
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,110
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,060
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,021
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,076
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,185
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,062
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 985
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,111
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,376
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,284
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,388
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •