Close
Faqja 1 prej 227 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11304 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,644
  15-02-2023, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 713
  30-01-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 636
  30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,403
  12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 104
  28-03-2023, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 401
  27-03-2023, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 170
  22-03-2023, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  21-03-2023, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,174
  16-03-2023, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 283
  10-03-2023, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Vula e PD…

  Hapur nga Ingenuous, 04-03-2023 07:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 235
  07-03-2023, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 179
  07-03-2023, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  01-03-2023, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 351
  24-02-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  21-02-2023, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 293
  17-02-2023, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  15-02-2023, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 2. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 5,261
  10-02-2023, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Mother Jones: Si depėrtoi korrupsioni shqiptar nė SHBA!

  Hapur nga Albo, 16-02-2023 01:22
  amerika, charles mcgonigal, edi rama, fbi, korrupsion. shba, lulzim basha, sali. berisha
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 311
  31-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 196
  25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 212
  18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 240
  17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 186
  17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 932
  17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 208
  13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 50,615
  05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 227 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •