Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,536
Faqja 1 prej 215 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10709 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 53
  08-03-2021, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 36
  08-03-2021, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 91
  07-03-2021, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 75
  07-03-2021, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
 1. 14 gafat epike tė Lulzim Bashės,

  Hapur nga Neteorm, 07-03-2021 11:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 61
  07-03-2021, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 114
  05-03-2021, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 88
  03-03-2021, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 96
  01-03-2021, 23:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 753
  26-02-2021, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 91
  25-02-2021, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 730
  24-02-2021, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 15,549
  21-02-2021, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 193
  17-02-2021, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 172
  16-02-2021, 00:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 176
  15-02-2021, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 232
  • Lexime: 27,905
  14-02-2021, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 531
  12-02-2021, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 215 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •