Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  2,384
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10647 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 79
  20-01-2021, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 45
  20-01-2021, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1
  21-01-2021, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 36
  21-01-2021, 06:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 24
  20-01-2021, 23:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 109
  19-01-2021, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 137
  17-01-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 151
  16-01-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 319
  15-01-2021, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 177
  15-01-2021, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 252
  15-01-2021, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 555
  14-01-2021, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 234
  14-01-2021, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  13-01-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 237
  12-01-2021, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 191
  12-01-2021, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 165
  12-01-2021, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  12-01-2021, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  09-01-2021, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pėrmbytje nė gjithė Shqipėrinė.

  Hapur nga Albo, 09-01-2021 01:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 190
  09-01-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  09-01-2021, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 239
  07-01-2021, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 199
  07-01-2021, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 230
  06-01-2021, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vritet nga policia 25 vjeēari nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 09-12-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,288
  04-01-2021, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 313
  04-01-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 209
  04-01-2021, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 208
  03-01-2021, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 301
  03-01-2021, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqipėria siguron vaksinen ndaj COVID 19

  Hapur nga Lazo, 01-01-2021 10:54
  covid-19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 423
  01-01-2021, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,557
  23-12-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 581
  19-12-2020, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,806
  16-12-2020, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 669
  07-12-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 882
  28-10-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 749
  27-10-2020, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  26-10-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 795
  02-10-2020, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,091
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 936
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,101
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 854
  09-08-2020, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 871
  07-08-2020, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,028
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,061
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •