Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,523
Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10769 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,953
  05-04-2021, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Vjosa Osmani shpallet Presidente e Kosovės

  Hapur nga Albo, 04-04-2021 21:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 267
  05-04-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 540
  21-03-2021, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 217
  20-04-2021, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 68
  20-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 58
  20-04-2021, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 661
  16-04-2021, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 84
  15-04-2021, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 111
  15-04-2021, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 69
  15-04-2021, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 126
  14-04-2021, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 139
  14-04-2021, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 102
  14-04-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 303
  14-04-2021, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 93
  14-04-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 73
  14-04-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 99
  14-04-2021, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 136
  08-04-2021, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 162
  08-04-2021, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 149
  05-04-2021, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 221
  31-03-2021, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndahet nga jeta Bashkim Fino

  Hapur nga Neteorm, 29-03-2021 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  29-03-2021, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kur djalli nuk gjendet tek maxhoranca

  Hapur nga pirro10, 27-03-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 207
  27-03-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 261
  24-03-2021, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •