Close
Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10594 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 17,476
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,180
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 30,555
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 21,570
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 35,889
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 44,708
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 86,809
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 25,460
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 23,515
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kosova ka nevoje per nje qeveri proamerikane

  Hapur nga pirro10, 29-03-2020 05:16
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 123
  30-03-2020, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 168
  29-03-2020, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 219
  23-03-2020, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Qeveria e Kosoves ne krize

  Hapur nga Lazo, 20-03-2020 15:18
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 127
  21-03-2020, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 354
  18-03-2020, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  13-03-2020, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 276
  06-03-2020, 01:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,086
  04-03-2020, 13:37 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ndahet nga jeta Nexhmije Hoxha

  Hapur nga Akuamarini, 26-02-2020 11:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 278
  26-02-2020, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Gezuar diten e Pavaresise Kosove!

  Hapur nga Ingenuous, 17-02-2020 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 345
  17-02-2020, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Bihar Board Result

  Hapur nga johnk21, 14-02-2020 01:28
  •  
  •  
 6. Kuvendi i Arberit 1703 - 517 vite me pas

  Hapur nga pirro10, 19-01-2020 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 285
  19-01-2020, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  14-01-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,137
  27-12-2019, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,231
  25-12-2019, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 884
  24-12-2019, 19:20 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Projekt Ligji Anti Shpifje dhe Qejmbeturit

  Hapur nga pirro10, 19-12-2019 04:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 278
  21-12-2019, 05:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 505
  25-11-2019, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 477
  14-11-2019, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 843
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 648
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 684
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 807
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 799
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 628
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 612
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 600
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 647
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 921
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 892
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 915
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 08:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 848
  24-06-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 637
  23-06-2019, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,128
  22-06-2019, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,150
  10-06-2019, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  08-06-2019, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 866
  05-06-2019, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 15:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 845
  04-06-2019, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,483
  02-06-2019, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  01-06-2019, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,816
  27-05-2019, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 743
  16-05-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 832
  15-05-2019, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 12:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,159
  12-05-2019, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •