Close
Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10579 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,068
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 14,583
  19-09-2019, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 28,360
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,004
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 33,811
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 42,180
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 83,200
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,876
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 21,964
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 344
  20-11-2019, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 160
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 409
  03-11-2019, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 460
  12-10-2019, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 460
  05-10-2019, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  16-09-2019, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 338
  07-09-2019, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 03:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 413
  01-09-2019, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 435
  27-08-2019, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 350
  24-08-2019, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 11:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 287
  21-08-2019, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 270
  11-08-2019, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 322
  03-08-2019, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 398
  30-07-2019, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 314
  25-07-2019, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 14:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  19-07-2019, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 306
  15-07-2019, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 04:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 502
  07-07-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  29-06-2019, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 531
  26-06-2019, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 09:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 413
  24-06-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  23-06-2019, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 669
  22-06-2019, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 710
  10-06-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 303
  08-06-2019, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 507
  05-06-2019, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 16:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  04-06-2019, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 971
  02-06-2019, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 319
  01-06-2019, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,256
  27-05-2019, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 366
  16-05-2019, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 466
  15-05-2019, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 13:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 688
  12-05-2019, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 07:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  04-05-2019, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 12:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  03-05-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 624
  03-05-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  27-04-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 760
  22-04-2019, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 353
  12-04-2019, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 485
  09-04-2019, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 02:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 379
  09-04-2019, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 435
  08-04-2019, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 500
  08-04-2019, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 423
  31-03-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 934
  22-03-2019, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 04:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 316
  19-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 20:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 389
  17-03-2019, 20:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 568
  16-03-2019, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •