Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,020
Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11274 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,640
  12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 3,834
  18-10-2022, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,352
  22-09-2022, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,775
  12-03-2022, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,080
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 101
  25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 135
  18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 177
  17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 116
  17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 739
  17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 50,210
  05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 82
  04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 151
  01-01-2023, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 213
  28-12-2022, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 102
  24-12-2022, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 167
  19-12-2022, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 390
  15-12-2022, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 227
  15-12-2022, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  12-12-2022, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  30-11-2022, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 204
  28-11-2022, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •