Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  2,129
Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10644 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 46
  20-01-2021, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 21
  20-01-2021, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 96
  19-01-2021, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 127
  17-01-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 146
  16-01-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 308
  15-01-2021, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  15-01-2021, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 249
  15-01-2021, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 549
  14-01-2021, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 228
  14-01-2021, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 173
  13-01-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 230
  12-01-2021, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 185
  12-01-2021, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 159
  12-01-2021, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 109
  12-01-2021, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 111
  09-01-2021, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pėrmbytje nė gjithė Shqipėrinė.

  Hapur nga Albo, 09-01-2021 01:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 179
  09-01-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  09-01-2021, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 233
  07-01-2021, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  07-01-2021, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 227
  06-01-2021, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vritet nga policia 25 vjeēari nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 09-12-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,272
  04-01-2021, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 310
  04-01-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 204
  04-01-2021, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 206
  03-01-2021, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 293
  03-01-2021, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqipėria siguron vaksinen ndaj COVID 19

  Hapur nga Lazo, 01-01-2021 10:54
  covid-19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 414
  01-01-2021, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,551
  23-12-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 577
  19-12-2020, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,799
  16-12-2020, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 666
  07-12-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 879
  28-10-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 744
  27-10-2020, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 602
  26-10-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 789
  02-10-2020, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,085
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 955
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 930
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,098
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 847
  09-08-2020, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  07-08-2020, 01:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  23-07-2020, 02:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,022
  22-07-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,056
  12-07-2020, 08:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 894
  09-07-2020, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,034
  07-07-2020, 15:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 956
  30-06-2020, 17:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 213 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •