Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,949
Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10782 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 660
  22-04-2021, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 580
  21-03-2021, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 144
  23-04-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 116
  23-04-2021, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dibėr: PS kapet pėrsėri duke blerė vota

  Hapur nga Albo, 22-04-2021 15:46
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 114
  23-04-2021, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 74
  22-04-2021, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 68
  22-04-2021, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,991
  22-04-2021, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 102
  21-04-2021, 22:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 94
  21-04-2021, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 145
  20-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 98
  20-04-2021, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 677
  16-04-2021, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 92
  15-04-2021, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 123
  15-04-2021, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 73
  15-04-2021, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 135
  14-04-2021, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 153
  14-04-2021, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 113
  14-04-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 309
  14-04-2021, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 103
  14-04-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 80
  14-04-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 106
  14-04-2021, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 143
  08-04-2021, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 167
  08-04-2021, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 163
  05-04-2021, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •