Close
Faqja 1 prej 231 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11513 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,357
  16-02-2024, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 16,480
  15-12-2023, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 12,826
  15-12-2023, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 8,158
  22-02-2024, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 473
  21-02-2024, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 415
  20-02-2024, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 8,463
  19-02-2024, 20:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 71
  • Lexime: 17,223
  19-02-2024, 20:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 529
  18-02-2024, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 320
  16-02-2024, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 14,475
  16-02-2024, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  15-02-2024, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,483
  08-02-2024, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Zhduket Ervis Martinaj, koka e lojrave tė fatit nė Shqipėri

  Hapur nga Albo, 06-09-2022 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 3,257
  01-02-2024, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 296
  01-02-2024, 04:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 585
  29-01-2024, 04:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 842
  24-01-2024, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,907
  22-01-2024, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 231 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •