Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  100,131
Faqja 1 prej 225 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11245 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 2,793
  18-10-2022, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,981
  22-09-2022, 16:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,852
  16-09-2022, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,393
  12-03-2022, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 5,337
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 558
  30-11-2022, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  30-11-2022, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 109
  29-11-2022, 14:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 113
  29-11-2022, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 98
  28-11-2022, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 293
  07-11-2022, 11:02 Shko tek mesazhi i fundit
 1. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 4,470
  04-11-2022, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 429
  04-11-2022, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 232
  03-11-2022, 13:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 281
  02-11-2022, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 469
  01-11-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 490
  31-10-2022, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 221
  19-10-2022, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cfare jane shtepite e barit?

  Hapur nga Neteorm, 16-10-2022 09:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  16-10-2022, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 589
  12-10-2022, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,991
  05-10-2022, 23:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  05-10-2022, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 422
  28-09-2022, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 377
  26-09-2022, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 248
  24-09-2022, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 225 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •