Close
Faqja 1 prej 232 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11559 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,413
  10-04-2024, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,795
  08-04-2024, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 8,373
  08-04-2024, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,960
  07-04-2024, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 12,557
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 23,346
  01-04-2024, 18:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,751
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 12,589
  14-04-2024, 00:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,349
  12-04-2024, 13:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,174
  08-04-2024, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,900
  05-04-2024, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 435
  04-04-2024, 02:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,161
  31-03-2024, 22:55 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 776
  31-03-2024, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,548
  30-03-2024, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 12,619
  21-03-2024, 11:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,305
  21-03-2024, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 795
  20-03-2024, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 701
  19-03-2024, 10:17 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Zhduket Ervis Martinaj, koka e lojrave tė fatit nė Shqipėri

  Hapur nga Albo, 06-09-2022 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 4,364
  19-03-2024, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 234
  • Lexime: 35,455
  18-03-2024, 01:09 Shko tek mesazhi i fundit
 2. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 8,980
  18-03-2024, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 232 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •