Close
Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10572 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,473
  30-05-2019, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 13,137
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 27,525
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,449
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 32,950
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 41,265
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 81,846
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,188
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 21,404
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 113
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 189
  19-08-2019, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  08-08-2019, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 238
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 182
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 146
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 357
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 388
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 08:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 264
  24-06-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 177
  23-06-2019, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 499
  22-06-2019, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 541
  10-06-2019, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 180
  08-06-2019, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 358
  05-06-2019, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 15:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 344
  04-06-2019, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 779
  02-06-2019, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  01-06-2019, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,055
  27-05-2019, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 250
  16-05-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 344
  15-05-2019, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 12:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 535
  12-05-2019, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 06:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 281
  04-05-2019, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 11:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 294
  03-05-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 489
  03-05-2019, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 315
  27-04-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 598
  22-04-2019, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 256
  12-04-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 363
  09-04-2019, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  09-04-2019, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 308
  08-04-2019, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 362
  08-04-2019, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 312
  31-03-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 712
  22-03-2019, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 219
  19-03-2019, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 280
  17-03-2019, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 443
  16-03-2019, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 242
  14-03-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 304
  14-03-2019, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 526
  12-03-2019, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 223
  02-03-2019, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 296
  01-03-2019, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 408
  28-02-2019, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shpresa e humbur tek Amerika

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 26-02-2019 18:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 272
  26-02-2019, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •