Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  93,316
Faqja 1 prej 223 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11114 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,144
  15-04-2022, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 826
  12-03-2022, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,290
  17-12-2021, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,646
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  20-05-2022, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  12-05-2022, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  12-05-2022, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 155
  12-05-2022, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  11-05-2022, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 171
  07-05-2022, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 120
  03-05-2022, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 125
  03-05-2022, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  29-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 119
  29-04-2022, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 257
  19-04-2022, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 367
  18-04-2022, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 172
  18-04-2022, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 160
  15-04-2022, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 161
  11-04-2022, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  10-04-2022, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 437
  08-04-2022, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 145
  07-04-2022, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  07-04-2022, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 298
  06-04-2022, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 415
  31-03-2022, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 193
  30-03-2022, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 283
  28-03-2022, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 629
  26-03-2022, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lulzim Basha jep dorėheqjen

  Hapur nga Ingenuous, 21-03-2022 12:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 386
  24-03-2022, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 223 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •