Close
Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10581 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,350
  19-10-2019, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 15,160
  19-09-2019, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 28,894
  23-03-2017, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 20,386
  14-06-2016, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 14:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 34,328
  16-05-2016, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 42,845
  11-05-2016, 14:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 14:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 84,091
  31-03-2016, 01:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 24,269
  13-11-2015, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 11:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 22,364
  27-09-2015, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 624
  10-12-2019, 16:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 308
  25-11-2019, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 516
  20-11-2019, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 267
  14-11-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  03-11-2019, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 569
  12-10-2019, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 565
  05-10-2019, 08:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 387
  16-09-2019, 12:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 430
  07-09-2019, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 03:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 514
  01-09-2019, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 542
  27-08-2019, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  24-08-2019, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 11:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 370
  21-08-2019, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 371
  11-08-2019, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  03-08-2019, 04:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 498
  30-07-2019, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 411
  25-07-2019, 03:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 14:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 355
  19-07-2019, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 05:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  15-07-2019, 05:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 04:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 605
  07-07-2019, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 626
  29-06-2019, 05:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 635
  26-06-2019, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 09:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 539
  24-06-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  23-06-2019, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 770
  22-06-2019, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 826
  10-06-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 406
  08-06-2019, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 604
  05-06-2019, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 16:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  04-06-2019, 16:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,099
  02-06-2019, 20:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 417
  01-06-2019, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,389
  27-05-2019, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 476
  16-05-2019, 07:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 575
  15-05-2019, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 13:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 822
  12-05-2019, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 07:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 488
  04-05-2019, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 12:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 521
  03-05-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 746
  03-05-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 540
  27-04-2019, 10:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 888
  22-04-2019, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  12-04-2019, 04:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 589
  09-04-2019, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 02:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 486
  09-04-2019, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 544
  08-04-2019, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 605
  08-04-2019, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 491
  31-03-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 1,054
  22-03-2019, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 04:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  19-03-2019, 04:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •