Close
Faqja 1 prej 211 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10534 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,589
  02-11-2018, 06:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 10,886
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 25,418
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 17,950
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 31,080
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 37,396
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 78,398
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,834
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 20,088
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 72
  19-03-2019, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 98
  17-03-2019, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 193
  16-03-2019, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 111
  14-03-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 112
  14-03-2019, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 334
  12-03-2019, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 304
  12-03-2019, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 307
  02-03-2019, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  02-03-2019, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 173
  01-03-2019, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 271
  28-02-2019, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shpresa e humbur tek Amerika

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 26-02-2019 18:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 134
  26-02-2019, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 442
  26-02-2019, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 157
  25-02-2019, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 118
  25-02-2019, 14:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 133
  25-02-2019, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kur boomerangu kthehet e godet pronarin

  Hapur nga pirro2019, 24-02-2019 06:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 70
  24-02-2019, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 110
  21-02-2019, 00:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 93
  21-02-2019, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 511
  20-02-2019, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 79
  19-02-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 85
  19-02-2019, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 105
  19-02-2019, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 367
  18-02-2019, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 335
  11-02-2019, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Anti Shqiptaret e Opozites

  Hapur nga pirro10, 08-02-2019 08:29
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  08-02-2019, 08:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 409
  06-02-2019, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 151
  06-02-2019, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 123
  • Lexime: 9,917
  05-02-2019, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 90
  05-02-2019, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 211
  04-02-2019, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 237
  03-02-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 159
  03-02-2019, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 406
  17-01-2019, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 283
  17-01-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 274
  17-01-2019, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 341
  05-01-2019, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  05-01-2019, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 192
  28-12-2018, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 377
  28-12-2018, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  27-12-2018, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 418
  25-12-2018, 10:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Qyqi, Edi Rama!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 21-12-2018 05:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 253
  21-12-2018, 10:07 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Politikanė tė korruptuar - larg duart nga Studentėt

  Hapur nga pirro10, 07-12-2018 14:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 1,528
  20-12-2018, 14:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Protestat-28 vite me vone dhe Studentet

  Hapur nga pirro10, 17-12-2018 02:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 186
  19-12-2018, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gjuaj ne shenje

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 18-12-2018 05:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 154
  18-12-2018, 05:56 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 211 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •