Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,086
Faqja 1 prej 215 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10743 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,723
  05-04-2021, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Vjosa Osmani shpallet Presidente e Kosovės

  Hapur nga Albo, 04-04-2021 21:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 185
  05-04-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 493
  21-03-2021, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 79
  12-04-2021, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 222
  10-04-2021, 17:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 101
  08-04-2021, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 129
  08-04-2021, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 125
  05-04-2021, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 197
  31-03-2021, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndahet nga jeta Bashkim Fino

  Hapur nga Neteorm, 29-03-2021 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  29-03-2021, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kur djalli nuk gjendet tek maxhoranca

  Hapur nga pirro10, 27-03-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 185
  27-03-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 232
  24-03-2021, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 182
  22-03-2021, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 159
  22-03-2021, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 200
  21-03-2021, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 260
  19-03-2021, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. LED Rama, kryeministri virtual

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 18-03-2021 12:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 148
  18-03-2021, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 291
  17-03-2021, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 229
  15-03-2021, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 199
  13-03-2021, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  08-03-2021, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 151
  07-03-2021, 22:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 186
  07-03-2021, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 14 gafat epike tė Lulzim Bashės,

  Hapur nga Neteorm, 07-03-2021 11:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 185
  07-03-2021, 11:16 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 215 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •