Close
Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11407 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,091
  25-09-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 9,792
  25-09-2023, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,930
  27-07-2023, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 8,949
  07-04-2023, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  29-09-2023, 17:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  26-09-2023, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Zgjedhjet vendore ne Kukes…

  Hapur nga Ingenuous, 25-09-2023 02:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 112
  25-09-2023, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 210
  25-09-2023, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,115
  21-09-2023, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  21-09-2023, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,314
  21-09-2023, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 853
  08-09-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 460
  05-09-2023, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,182
  29-08-2023, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 457
  29-08-2023, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 610
  29-08-2023, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 264
  08-08-2023, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 957
  08-08-2023, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 314
  08-08-2023, 00:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 375
  06-08-2023, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 265
  06-08-2023, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 265
  03-08-2023, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 412
  31-07-2023, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •