Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  12,850
Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10778 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 626
  22-04-2021, 15:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 566
  21-03-2021, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 44
  22-04-2021, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Dibėr: PS kapet pėrsėri duke blerė vota

  Hapur nga Albo, 22-04-2021 15:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  22-04-2021, 15:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 48
  22-04-2021, 15:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 6,981
  22-04-2021, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 130
  22-04-2021, 14:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 104
  21-04-2021, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 90
  21-04-2021, 22:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 83
  21-04-2021, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 139
  20-04-2021, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 92
  20-04-2021, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 674
  16-04-2021, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 91
  15-04-2021, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 120
  15-04-2021, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 73
  15-04-2021, 08:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 132
  14-04-2021, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 151
  14-04-2021, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 112
  14-04-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 309
  14-04-2021, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 102
  14-04-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 80
  14-04-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 106
  14-04-2021, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 142
  08-04-2021, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 167
  08-04-2021, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 158
  05-04-2021, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vjosa Osmani shpallet Presidente e Kosovės

  Hapur nga Albo, 04-04-2021 21:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 278
  05-04-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  

Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •