Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  81,057
Faqja 1 prej 221 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11012 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 925
  12-01-2022, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 431
  17-12-2021, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,254
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 83
  24-01-2022, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 167
  23-01-2022, 15:08 Shko tek mesazhi i fundit
 1. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 2,838
  22-01-2022, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 123
  22-01-2022, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 86
  12-01-2022, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 109
  12-01-2022, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 505
  11-01-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 250
  09-01-2022, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 131
  08-01-2022, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 173
  07-01-2022, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  07-01-2022, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 163
  06-01-2022, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė ėshtė Flurona?

  Hapur nga Albo, 06-01-2022 16:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  06-01-2022, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 734
  05-01-2022, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,472
  03-01-2022, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 190
  03-01-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 398
  03-01-2022, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  03-01-2022, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 185
  28-12-2021, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,906
  24-12-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 411
  20-12-2021, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  17-12-2021, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 272
  12-12-2021, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Aeroporti i Kukesit, nis testimin per uljes se avjoneve..

  Hapur nga Neteorm, 14-12-2021 17:36
  •  
  •  
  •  
  •  

Faqja 1 prej 221 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •