Close
Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11627 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,442
  09-07-2024, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,021
  09-07-2024, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 28,321
  08-07-2024, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,633
  28-06-2024, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,391
  25-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,892
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,821
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 787
  15-07-2024, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Inagurohet tuneli i ri i Llogarasė

  Hapur nga Albo, 05-07-2024 13:03
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 533
  12-07-2024, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,708
  10-07-2024, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  10-07-2024, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,116
  09-07-2024, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,765
  07-07-2024, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 185
  • Lexime: 40,867
  05-07-2024, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 258
  03-07-2024, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 227
  01-07-2024, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 18,277
  25-06-2024, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 643
  21-06-2024, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,108
  21-06-2024, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,349
  17-06-2024, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 404
  17-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,350
  15-06-2024, 22:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 3,692
  14-06-2024, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,135
  13-06-2024, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 244
  • Lexime: 52,046
  11-06-2024, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 357
  05-06-2024, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 262
  04-06-2024, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 544
  04-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •