Close
Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11403 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,033
  25-09-2023, 11:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 9,736
  25-09-2023, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 4,326
  27-07-2023, 23:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 57
  • Lexime: 8,858
  07-04-2023, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  28-09-2023, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 470
  26-09-2023, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Zgjedhjet vendore ne Kukes…

  Hapur nga Ingenuous, 25-09-2023 02:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 93
  25-09-2023, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  25-09-2023, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,079
  21-09-2023, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 486
  21-09-2023, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,293
  21-09-2023, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 843
  08-09-2023, 16:49 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 448
  05-09-2023, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,169
  29-08-2023, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 449
  29-08-2023, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 596
  29-08-2023, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  08-08-2023, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 948
  08-08-2023, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 306
  08-08-2023, 00:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 359
  06-08-2023, 21:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 256
  06-08-2023, 17:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 254
  03-08-2023, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 398
  31-07-2023, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Zhduket Ervis Martinaj, koka e lojrave tė fatit nė Shqipėri

  Hapur nga Albo, 06-09-2022 10:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,713
  27-07-2023, 23:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 229 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •