Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  6,948
Faqja 1 prej 214 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10685 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 266
  21-02-2021, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,753
  22-08-2002, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 713
  02-07-2009, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,570
  15-09-2008, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  07-01-2012, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,337
  24-06-2008, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 810
  27-02-2013, 15:09 Shko tek mesazhi i fundit
 1. "Aleanca Kuq e Zi" parti turke!?

  Hapur nga DYDRINAS, 11-02-2012 18:36
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 180
  • Lexime: 21,043
  03-01-2013, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. "Amnesty International" kėrkon gjykimin e Bushit

  Hapur nga Disa, 10-11-2010 17:40
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,453
  20-11-2010, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. "Amnisti" albanian !

  Hapur nga Nga Jugu, 23-05-2002 16:33
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,595
  06-07-2002, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. "Anastas Angjeli, mik i armiqve te Shqiperise"

  Hapur nga vlora, 09-05-2002 21:34
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,155
  12-05-2002, 13:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 940
  23-07-2008, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 17,558
  27-03-2015, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. "Camet", debate mes PDU-se dhe PBDNJ-se

  Hapur nga Edvin83, 24-12-2009 16:04
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,720
  06-02-2010, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 719
  01-12-2017, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,237
  05-09-2005, 18:48 Shko tek mesazhi i fundit
 6. "Emri i Nanos, nė kontrabandė"

  Hapur nga PLaku-i-Detit, 08-08-2004 07:39
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,539
  01-07-2005, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,490
  31-07-2005, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 7,363
  27-06-2005, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 13,112
  20-05-2002, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,347
  25-10-2008, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,718
  18-05-2007, 21:46 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 7. "Grabitėsit e bankės, kosovarė"

  Hapur nga mani, 11-08-2005 08:04
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,626
  13-08-2005, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 8. "Greqia, kujdes me minoritetin shqiptar"

  Hapur nga Humdinger, 19-10-2006 04:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 903
  19-10-2006, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 9. "identiteti Im Shqiptar"

  Hapur nga klodi1, 13-03-2011 09:21
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,734
  16-03-2011, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,192
  11-04-2011, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,462
  10-03-2018, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Invazioni” rus ne Ballkan dhe Mali i Zi

  Hapur nga DYDRINAS, 06-12-2006 14:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,241
  07-12-2006, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lėvizur: "Invazioni” rus ne Ballkan dhe Mali i Zi

  Hapur nga DYDRINAS, 04-09-2007 23:50
  •  
  •  
 12. "Jeni Nje Shpifes I Ulet Zoti Berisha"

  Hapur nga Shijaksi-London, 02-02-2003 09:31
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 6,762
  20-05-2003, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 13. "Ju tregoj dosjet e korrupsionit"

  Hapur nga Genti^Itali, 26-09-2005 06:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,617
  29-09-2005, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,256
  23-08-2012, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. "Kathimerini": Rama, me rrėnjė vllehe

  Hapur nga shigjeta, 09-03-2012 21:22
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 8,587
  21-03-2012, 20:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 81
  • Lexime: 6,128
  26-12-2012, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 845
  02-01-2016, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 845
  27-12-2006, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,203
  10-03-2008, 10:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. "Lista e zeze ekonomike e ShBA"

  Hapur nga Sokoli, 04-07-2002 13:55
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,478
  05-07-2002, 02:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 791
  16-12-2006, 01:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,226
  23-12-2003, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 696
  14-02-2005, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 16. "Mėkatet e Berishės", libėr nė anglisht

  Hapur nga Shijaksi-London, 24-01-2007 06:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 6,117
  10-03-2007, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. "Mengjesi i ri", zeri i shqipetareve ne Itali

  Hapur nga Shanon, 11-01-2003 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,173
  13-01-2003, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 214 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •