Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,526
Faqja 1 prej 215 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10705 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 705
  24-02-2021, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Zgjedhjet lokale: Rezultatet e zgjedhjeve vendore ne Shqiperi

  Hapur nga ☆Angie☆, 08-05-2011 16:42
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 36,109
  04-09-2011, 08:25 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Exclamation Lamtumira e trenit nė kryeqytet

  Hapur nga ☆Angie☆, 01-09-2013 10:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,889
  13-09-2013, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,058
  18-10-2010, 17:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,624
  21-10-2010, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,560
  10-01-2007, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,873
  21-12-2010, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 6,154
  01-11-2010, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 7,731
  13-12-2010, 08:31 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lulėzim Basha, kandidati i PD pėr Tiranėn

  Hapur nga *Babygirl*, 24-02-2011 14:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,612
  24-02-2011, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,116
  17-03-2011, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lėvizur: Ministri i mbrojtjes Fatmir Mediu jep dorėheqjen.

  Hapur nga -Alda-, 13-12-2009 01:48
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 200
  • Lexime: 23,625
  27-11-2013, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Wikileaks dhe Bota lakuriq

  Hapur nga -BENI-, 03-03-2011 12:32
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,444
  03-03-2011, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 863
  03-03-2011, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Votoni nė sondazh nė mbrojtje tė Kosovės sė Pavarur

  Hapur nga 2043, 16-02-2008 13:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 2,999
  21-02-2008, 07:37 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Termet ne Tirane

  Hapur nga 2043, 13-12-2012 17:43
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,674
  14-12-2012, 06:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 13,053
  11-07-2015, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Farmacia E Natyrės Nė Luf Tė Pukės.

  Hapur nga abica, 31-10-2012 11:34
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,858
  01-11-2012, 05:15 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Industria e Luleve nė Shqipėri.

  Hapur nga abica, 06-11-2012 08:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,381
  06-11-2012, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: shpeton Valentina pas apelit ne media dhe forume

  Hapur nga abica, 04-11-2013 15:46
  •  
  •  
  •  
  •  
 11. Lėvizur: Impresion -Nga Faruk Myrtaj,Toronto

  Hapur nga abica, 12-11-2013 13:27
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 742
  27-11-2013, 08:08 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Komedia e dhimbshme e daljes ne Pension.

  Hapur nga abica, 28-12-2013 01:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 841
  28-12-2013, 01:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 912
  06-01-2014, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,659
  19-08-2014, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 887
  28-08-2014, 03:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,884
  22-09-2014, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Puka me njė zyrė turistike

  Hapur nga abica, 18-02-2015 23:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 971
  18-02-2015, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 825
  13-04-2015, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 613
  10-11-2017, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Real politika gjarperi tek mini

  Hapur nga ABytyqi, 16-02-2011 18:46
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,203
  17-02-2011, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Do kemi njė president apo zgjedhje tė parakohshme?

  Hapur nga adidu, 05-07-2007 15:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 120
  • Lexime: 7,058
  22-07-2007, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,945
  15-04-2007, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,148
  09-09-2004, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,038
  18-04-2007, 05:12 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sunday Times: Shqipėria, tokėn qė e ka harruar koha

  Hapur nga ahmed_tr, 23-07-2006 13:17
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 178
  • Lexime: 19,747
  07-03-2007, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,359
  10-04-2009, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,179
  13-05-2009, 18:22 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pamje nga tragjedia ne abruzzo.

  Hapur nga AjSi, 11-04-2009 06:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 851
  11-04-2009, 06:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,552
  10-04-2009, 15:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Unhappy I vdes fėmija, nėna vret veten

  Hapur nga AjSi, 11-04-2009 06:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  11-04-2009, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Shqiptari shmang tragjedine

  Hapur nga AjSi, 12-04-2009 11:43
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,862
  12-04-2009, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Vrau dhe varrosi nė fshehtėsi tė ėmėn

  Hapur nga AjSi, 13-04-2009 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,144
  13-04-2009, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lėvizur: Berisha: "Po" vajzave me shami nė shkolla

  Hapur nga AjSi, 13-04-2009 20:41
  •  
  •  
 22. Himarė, qiraxhiu shqiptar ngre flamurin kuqezi, 'greku' e pėrzė

  Hapur nga Akili-A, 21-11-2012 05:17
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 253
  • Lexime: 14,368
  27-11-2012, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Histeri kuq e zi

  Hapur nga Akili-A, 16-11-2012 18:15
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,403
  18-11-2012, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  

Faqja 1 prej 215 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •