Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  3,768
Faqja 1 prej 214 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10652 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 244
  25-01-2021, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 201
  25-01-2021, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 152
  24-01-2021, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 123
  22-01-2021, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 163
  22-01-2021, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 100
  21-01-2021, 14:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95
  20-01-2021, 23:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  20-01-2021, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 165
  19-01-2021, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 171
  17-01-2021, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 196
  16-01-2021, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 382
  15-01-2021, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  15-01-2021, 18:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 294
  15-01-2021, 02:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 611
  14-01-2021, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 264
  14-01-2021, 03:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 207
  13-01-2021, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 265
  12-01-2021, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 223
  12-01-2021, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 194
  12-01-2021, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  12-01-2021, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 141
  09-01-2021, 23:43 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pėrmbytje nė gjithė Shqipėrinė.

  Hapur nga Albo, 09-01-2021 01:13
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 221
  09-01-2021, 01:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 198
  09-01-2021, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 271
  07-01-2021, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 228
  07-01-2021, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 260
  06-01-2021, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Vritet nga policia 25 vjeēari nė Tiranė

  Hapur nga Lazo, 09-12-2020 17:46
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,337
  04-01-2021, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 344
  04-01-2021, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 240
  04-01-2021, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 246
  03-01-2021, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 339
  03-01-2021, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqipėria siguron vaksinen ndaj COVID 19

  Hapur nga Lazo, 01-01-2021 10:54
  covid-19
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 460
  01-01-2021, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Goditet prifti orthodhoks ne France

  Hapur nga ilia spiro, 02-11-2020 02:59
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,602
  23-12-2020, 10:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 620
  19-12-2020, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,853
  16-12-2020, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 707
  07-12-2020, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 913
  28-10-2020, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 787
  27-10-2020, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Shqipėria dhe Greqia do shkojnė nė Hagė

  Hapur nga Lazo, 26-10-2020 09:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 643
  26-10-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 826
  02-10-2020, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,119
  19-09-2020, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 999
  04-09-2020, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 965
  28-08-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,139
  16-08-2020, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 214 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •