Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  80,955
Faqja 1 prej 221 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11008 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 833
  12-01-2022, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 358
  17-12-2021, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,100
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 2,727
  19-01-2022, 17:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 74
  12-01-2022, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 95
  12-01-2022, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 441
  11-01-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 228
  09-01-2022, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 112
  08-01-2022, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 153
  07-01-2022, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  07-01-2022, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  06-01-2022, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė ėshtė Flurona?

  Hapur nga Albo, 06-01-2022 16:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  06-01-2022, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 688
  05-01-2022, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,452
  03-01-2022, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 178
  03-01-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 381
  03-01-2022, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 133
  03-01-2022, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 173
  28-12-2021, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,875
  24-12-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 386
  20-12-2021, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 190
  17-12-2021, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 254
  12-12-2021, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Aeroporti i Kukesit, nis testimin per uljes se avjoneve..

  Hapur nga Neteorm, 14-12-2021 17:36
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 181
  07-12-2021, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 187
  07-12-2021, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 221 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •