Close
Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10571 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,449
  30-05-2019, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 13,075
  12-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 27,461
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,415
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 32,889
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 41,199
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 81,737
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,151
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 21,366
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 24
  19-08-2019, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 160
  19-08-2019, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 115
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  08-08-2019, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 188
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 180
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 139
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 180
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 350
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 380
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 08:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 261
  24-06-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  23-06-2019, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 482
  22-06-2019, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 533
  10-06-2019, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  08-06-2019, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 351
  05-06-2019, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 15:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 339
  04-06-2019, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 770
  02-06-2019, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  01-06-2019, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,046
  27-05-2019, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 245
  16-05-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 340
  15-05-2019, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 12:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 529
  12-05-2019, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 06:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 277
  04-05-2019, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 11:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 288
  03-05-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 483
  03-05-2019, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 308
  27-04-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 585
  22-04-2019, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 251
  12-04-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 356
  09-04-2019, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  09-04-2019, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 304
  08-04-2019, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 355
  08-04-2019, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 305
  31-03-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 704
  22-03-2019, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  19-03-2019, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 13. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 274
  17-03-2019, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 438
  16-03-2019, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 237
  14-03-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 300
  14-03-2019, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 521
  12-03-2019, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 217
  02-03-2019, 07:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 291
  01-03-2019, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 401
  28-02-2019, 07:47 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shpresa e humbur tek Amerika

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 26-02-2019 18:07
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 266
  26-02-2019, 19:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 858
  26-02-2019, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •