Close
Faqja 1 prej 227 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11303 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,515
  15-02-2023, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 667
  30-01-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 592
  30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 6,330
  12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 332
  23-03-2023, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 111
  22-03-2023, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  21-03-2023, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 6,166
  16-03-2023, 00:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 262
  10-03-2023, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Vula e PD…

  Hapur nga Ingenuous, 04-03-2023 07:32
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 230
  07-03-2023, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 167
  07-03-2023, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 247
  01-03-2023, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 348
  24-02-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 176
  21-02-2023, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 272
  17-02-2023, 17:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  15-02-2023, 04:03 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 2. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 5,253
  10-02-2023, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Mother Jones: Si depėrtoi korrupsioni shqiptar nė SHBA!

  Hapur nga Albo, 16-02-2023 01:22
  amerika, charles mcgonigal, edi rama, fbi, korrupsion. shba, lulzim basha, sali. berisha
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 303
  31-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 189
  25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 207
  18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 236
  17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 181
  17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 929
  17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 206
  13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 50,583
  05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 144
  04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  01-01-2023, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 227 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •