Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  93,288
Faqja 1 prej 223 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11114 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,120
  15-04-2022, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 811
  12-03-2022, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,277
  17-12-2021, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,615
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17
  20-05-2022, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 286
  12-05-2022, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  12-05-2022, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 147
  12-05-2022, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 113
  11-05-2022, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 168
  07-05-2022, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 118
  03-05-2022, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 122
  03-05-2022, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  29-04-2022, 08:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 117
  29-04-2022, 06:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 250
  19-04-2022, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 360
  18-04-2022, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 170
  18-04-2022, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 158
  15-04-2022, 08:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 159
  11-04-2022, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  10-04-2022, 18:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 431
  08-04-2022, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 142
  07-04-2022, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  07-04-2022, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 295
  06-04-2022, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 411
  31-03-2022, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 191
  30-03-2022, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 281
  28-03-2022, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 626
  26-03-2022, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lulzim Basha jep dorėheqjen

  Hapur nga Ingenuous, 21-03-2022 12:49
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 376
  24-03-2022, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 223 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •