Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,221
Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11282 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 658
  01-02-2023, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 256
  30-01-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 230
  30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,713
  12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 189
  31-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 173
  31-01-2023, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 156
  30-01-2023, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 124
  25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 188
  17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 132
  17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 784
  17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 50,258
  05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 92
  04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 162
  01-01-2023, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 221
  28-12-2022, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 114
  24-12-2022, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 175
  19-12-2022, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 399
  15-12-2022, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 239
  15-12-2022, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  12-12-2022, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 174
  30-11-2022, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 216
  28-11-2022, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •