Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  25,477
Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10879 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: PS nis procedurat pėr shkarkimin e Presidentit Meta

  Hapur nga Albo, 30-04-2021 11:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 694
  10-05-2021, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Albanistan: 83 mijė vota tė pavlefshme nė zgjedhje

  Hapur nga Albo, 27-04-2021 09:06
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 763
  03-05-2021, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  30-04-2021, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 743
  27-04-2021, 12:52 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Kembanat e Drejtesise bien per Mekataret

  Hapur nga pirro2020, 16-06-2021 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 65
  16-06-2021, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 118
  13-06-2021, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Parlamenti shkarkon Presidentin Ilir Meta

  Hapur nga Neteorm, 09-06-2021 09:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 172
  09-06-2021, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 134
  09-06-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 251
  07-06-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Neteorm, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,429
  07-06-2021, 05:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Berisha: OK varrezave tė ushtarėve grekė

  Hapur nga brooklyn2007, 19-10-2008 03:52
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 117
  • Lexime: 14,356
  06-06-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 137
  06-06-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 175
  05-06-2021, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 164
  05-06-2021, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 158
  02-06-2021, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
 5. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 51
  • Lexime: 1,098
  01-06-2021, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 170
  01-06-2021, 22:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 221
  01-06-2021, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pesė rreziqet e mandatit tė tretė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 27-05-2021 04:57
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 484
  31-05-2021, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 361
  29-05-2021, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,173
  21-05-2021, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ramizmi si debilizim i shoqėrisė

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 20-05-2021 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  20-05-2021, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 467
  19-05-2021, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 308
  17-05-2021, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 228
  10-05-2021, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 229
  10-05-2021, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 221
  10-05-2021, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 177
  10-05-2021, 22:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 172
  10-05-2021, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 238
  09-05-2021, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 178
  08-05-2021, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 302
  06-05-2021, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 384
  06-05-2021, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 365
  05-05-2021, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 267
  05-05-2021, 09:59 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Elbasan: Blinte vota pėr socialistėt, vritet Pjerin Xhuvani

  Hapur nga Albo, 21-04-2021 10:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 618
  05-05-2021, 09:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 218 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •