Close
Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10576 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 14,203
  19-09-2019, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,705
  30-05-2019, 06:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 28,080
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 19,790
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 33,498
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 41,816
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 82,780
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 23,629
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 21,744
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 283
  12-10-2019, 02:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 310
  05-10-2019, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 211
  16-09-2019, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 229
  07-09-2019, 01:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Lufta e Dytė Botėrore -80 vite mė pas

  Hapur nga pirro2019, 01-09-2019 02:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  01-09-2019, 02:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 360
  27-08-2019, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 284
  24-08-2019, 02:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shpejtesi dhe cmenduri ne Qeparo,

  Hapur nga Lazo, 19-08-2019 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 222
  21-08-2019, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  11-08-2019, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 264
  03-08-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 331
  30-07-2019, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 249
  25-07-2019, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Dorehiqet Ramush Haradinaj

  Hapur nga Lazo, 19-07-2019 13:43
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 214
  19-07-2019, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Presidenti qe duhej te dorehiqej

  Hapur nga pirro2019, 15-07-2019 04:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 253
  15-07-2019, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Koha per Basha- IK

  Hapur nga pirro2019, 06-07-2019 03:11
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 434
  07-07-2019, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 458
  29-06-2019, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 458
  26-06-2019, 14:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Politika dhunon Kishen Orthodhokse

  Hapur nga ilia spiro, 23-06-2019 08:52
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 350
  24-06-2019, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Agonia e nje Presidenti

  Hapur nga pirro2019, 23-06-2019 03:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  23-06-2019, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 605
  22-06-2019, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 634
  10-06-2019, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 241
  08-06-2019, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 452
  05-06-2019, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Artistėt e Lalit

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 04-06-2019 15:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 405
  04-06-2019, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 874
  02-06-2019, 19:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 248
  01-06-2019, 04:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,159
  27-05-2019, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 310
  16-05-2019, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 403
  15-05-2019, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Basha: Mė 11 Maj, ēlirimi!

  Hapur nga Lazo, 10-05-2019 12:30
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 612
  12-05-2019, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kur Djalli e shpall veten te Pafajshem

  Hapur nga pirro10, 04-05-2019 06:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 333
  04-05-2019, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Platforma zhgėnjyese e opozitės

  Hapur nga Lazo, 03-05-2019 11:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  03-05-2019, 11:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 566
  03-05-2019, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 380
  27-04-2019, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 683
  22-04-2019, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 303
  12-04-2019, 03:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 429
  09-04-2019, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Misioni tejpolitik i Edi Ramės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 321
  09-04-2019, 01:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 376
  08-04-2019, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 436
  08-04-2019, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 374
  31-03-2019, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 829
  22-03-2019, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kunder Islamofobise dhe Terrorizmit Fetar

  Hapur nga pirro2019, 19-03-2019 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 267
  19-03-2019, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit
 14. E gjora Ditė e Verės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 17-03-2019 19:25
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 337
  17-03-2019, 19:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 506
  16-03-2019, 07:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 299
  14-03-2019, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 367
  14-03-2019, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 600
  12-03-2019, 05:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 212 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •