Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  11,365
Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 10752 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 6,763
  05-04-2021, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Vjosa Osmani shpallet Presidente e Kosovės

  Hapur nga Albo, 04-04-2021 21:50
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 204
  05-04-2021, 09:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 500
  21-03-2021, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 86
  14-04-2021, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 99
  14-04-2021, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 68
  14-04-2021, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 270
  14-04-2021, 15:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 40
  14-04-2021, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 37
  14-04-2021, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 69
  14-04-2021, 04:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  13-04-2021, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 110
  08-04-2021, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 136
  08-04-2021, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 132
  05-04-2021, 22:53 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 197
  31-03-2021, 07:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ndahet nga jeta Bashkim Fino

  Hapur nga Neteorm, 29-03-2021 14:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 184
  29-03-2021, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kur djalli nuk gjendet tek maxhoranca

  Hapur nga pirro10, 27-03-2021 05:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  27-03-2021, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 235
  24-03-2021, 07:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 183
  22-03-2021, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 161
  22-03-2021, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 203
  21-03-2021, 00:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 261
  19-03-2021, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. LED Rama, kryeministri virtual

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 18-03-2021 12:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 151
  18-03-2021, 12:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 293
  17-03-2021, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 232
  15-03-2021, 23:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 202
  13-03-2021, 05:50 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 216 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •