Close
Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11617 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 27,083
  17-06-2024, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,411
  02-05-2024, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 8,972
  29-04-2024, 15:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 9,966
  25-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,714
  08-04-2024, 10:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,653
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,313
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 17,938
  25-06-2024, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 398
  21-06-2024, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,992
  21-06-2024, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,081
  17-06-2024, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 181
  17-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 871
  15-06-2024, 22:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 3,294
  14-06-2024, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 325
  13-06-2024, 12:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,745
  13-06-2024, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 244
  • Lexime: 51,634
  11-06-2024, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 269
  05-06-2024, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  04-06-2024, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 498
  04-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 170
  04-06-2024, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 139
  28-05-2024, 22:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,731
  21-05-2024, 17:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 173
  21-05-2024, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 14,428
  20-05-2024, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,370
  16-05-2024, 15:00 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •