Close
Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11626 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,419
  09-07-2024, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 8,009
  09-07-2024, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Fredi Beleri: Rama mė futi nė burg se duan tė vjedhin tokat e himariotėve

  Hapur nga Neteorm, 12-05-2023 15:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 28,269
  08-07-2024, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,624
  28-06-2024, 15:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,367
  25-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,877
  05-04-2024, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,805
  01-04-2024, 00:08 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Inagurohet tuneli i ri i Llogarasė

  Hapur nga Albo, 05-07-2024 13:03
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 516
  12-07-2024, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 1,697
  10-07-2024, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 181
  10-07-2024, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 8,105
  09-07-2024, 11:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 756
  08-07-2024, 13:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,761
  07-07-2024, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 185
  • Lexime: 40,860
  05-07-2024, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  03-07-2024, 05:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 224
  01-07-2024, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 18,263
  25-06-2024, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 629
  21-06-2024, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 7,082
  21-06-2024, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,343
  17-06-2024, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 399
  17-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,343
  15-06-2024, 22:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 3,679
  14-06-2024, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,133
  13-06-2024, 12:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 244
  • Lexime: 52,017
  11-06-2024, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 354
  05-06-2024, 03:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 257
  04-06-2024, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 542
  04-06-2024, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 259
  04-06-2024, 01:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 233 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •