Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  102,073
Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11282 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 145
  30-01-2023, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 123
  30-01-2023, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 5,678
  12-12-2022, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 131
  31-01-2023, 19:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 130
  31-01-2023, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 101
  30-01-2023, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 110
  25-01-2023, 03:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 140
  18-01-2023, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 182
  17-01-2023, 20:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 125
  17-01-2023, 01:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 768
  17-01-2023, 01:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 153
  13-01-2023, 03:37 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pirro Dhima: Ju rrėfej gjithė historinė time shqiptaro-greke

  Hapur nga zeus, 22-10-2003 12:39
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 50,219
  05-01-2023, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 82
  04-01-2023, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 152
  01-01-2023, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 215
  28-12-2022, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 103
  24-12-2022, 06:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 169
  19-12-2022, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 393
  15-12-2022, 12:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 227
  15-12-2022, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 145
  12-12-2022, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 166
  30-11-2022, 06:39 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 208
  28-11-2022, 11:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 226 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •