Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  81,034
Faqja 1 prej 221 1231151101 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 11010 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 853
  12-01-2022, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 376
  17-12-2021, 00:01 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Demokratėt e shkarkuan Lulzim Bashėn. Po socialistėt Ramėn?

  Hapur nga Albo, 07-12-2021 15:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 1,140
  15-12-2021, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 53
  22-01-2022, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. SHBA: Sali Berisha dhe familja e tij shpallen ‘nongrata’

  Hapur nga Neteorm, 19-05-2021 08:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 2,783
  22-01-2022, 08:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 84
  22-01-2022, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 80
  12-01-2022, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 101
  12-01-2022, 12:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 471
  11-01-2022, 16:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 234
  09-01-2022, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 120
  08-01-2022, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 162
  07-01-2022, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  07-01-2022, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 157
  06-01-2022, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Ēfarė ėshtė Flurona?

  Hapur nga Albo, 06-01-2022 16:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 150
  06-01-2022, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 696
  05-01-2022, 17:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,457
  03-01-2022, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 182
  03-01-2022, 22:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 385
  03-01-2022, 17:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 137
  03-01-2022, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 177
  28-12-2021, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 3,880
  24-12-2021, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 392
  20-12-2021, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 196
  17-12-2021, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 258
  12-12-2021, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Aeroporti i Kukesit, nis testimin per uljes se avjoneve..

  Hapur nga Neteorm, 14-12-2021 17:36
  •  
  •  
  •  
  •  

Faqja 1 prej 221 1231151101 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •