Close
Faqja 4 prej 212 FillimFillim ... 234561454104 ... FunditFundit
Duke renditur temat 151 deri 200 prej 10594 gjithsej

Forumi: Tema e shtypit tė ditės

Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 17,519
  24-01-2020, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,193
  19-10-2019, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 30,597
  23-03-2017, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 21,598
  14-06-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Opozita: Kastriot Ismailaj ka pastruar para pėr llogari tė Ilir Metės

  Hapur nga Albo, 03-09-2015 13:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 35,925
  16-05-2016, 12:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 44,749
  11-05-2016, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Shkatėrrohet rrjeti i kokainės, drejtohej nga nipi i Enver Hoxhės

  Hapur nga Albo, 14-01-2015 13:12
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 139
  • Lexime: 86,882
  31-03-2016, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 25,486
  13-11-2015, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Raporti i OSBE: Rilindja Socialiste drejtohet nga mafiozė e kriminelė

  Hapur nga Albo, 15-09-2015 10:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 23,542
  27-09-2015, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 880
  29-08-2018, 07:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 584
  29-08-2018, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 574
  26-08-2018, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 700
  22-08-2018, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 850
  18-08-2018, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Ja si u shemb ura nė Genova

  Hapur nga Akuamarini, 15-08-2018 02:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 758
  15-08-2018, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 576
  15-08-2018, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Masakra nė Vlorė, kapet autori i dyshuar

  Hapur nga Lazo, 14-08-2018 05:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 602
  14-08-2018, 05:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 704
  13-08-2018, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 671
  09-08-2018, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nga Qyteti Stalin nė Qytetin …..Trump

  Hapur nga pirro10, 09-08-2018 02:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 547
  09-08-2018, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 779
  30-07-2018, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 618
  30-07-2018, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 519
  25-07-2018, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 563
  25-07-2018, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 529
  22-07-2018, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 576
  22-07-2018, 04:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 587
  21-07-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 7,192
  15-07-2018, 06:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 470
  13-07-2018, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Po tani?

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 09-07-2018 07:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  09-07-2018, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 780
  08-07-2018, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 697
  07-07-2018, 02:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 940
  02-07-2018, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  27-06-2018, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 863
  25-06-2018, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 953
  24-06-2018, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  •  
  •  
 5. Lėvizur: Teatri i disa Pseudo Artistėve apo Teatėr Kombėtar?

  Hapur nga pirro10, 25-06-2018 15:48
  •  
  •  
 6. Lėvizur: Veliaj nė rolin e kllounit nga regjisori Rama

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-06-2018 15:57
  •  
  •  
 7. Djali vret vajzėn, vret dhe veten

  Hapur nga Lazo, 08-06-2018 15:22
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,930
  15-06-2018, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,500
  13-06-2018, 05:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,385
  10-06-2018, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,021
  04-06-2018, 18:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,039
  03-06-2018, 17:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 844
  02-06-2018, 05:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 832
  31-05-2018, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. O Tortugėn, o Europėn!

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 31-05-2018 13:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 867
  31-05-2018, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 682
  27-05-2018, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Rama, mes Babales dhe Esad Pashės

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 25-05-2018 10:12
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 847
  26-05-2018, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 515
  26-05-2018, 05:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,333
  25-05-2018, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 920
  25-05-2018, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Babalja, Agron Xhafaj dhe Hollivudi

  Hapur nga Duke_Of_Arberia, 24-05-2018 06:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 567
  24-05-2018, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 2,417
  23-05-2018, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 4 prej 212 FillimFillim ... 234561454104 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •